Prezentace

Mikuláš – Praha 4 (Braník ad.)

Jsme parta oddílových vedoucích z turistického oddílu na Praze 4 - Novodvorské. Každý rok (já si pamatuji minimálně 12let, ale pravděpodobně je to více:) vypravujeme 3 - 4 skupiny Mikulášů, podle zájmu rodin. Většinou obejdeme za ten den kolem 30-35 rodin.Letos jich už máme 20 slíbených, takže neztrácejte čas!
Složení jedné skupiny je většinou jeden Mikuláš, jeden anděl a dva čerti.

Informace

  • Kam můžeme přijít

    Nejraději navštěvujeme děti z okolí Novodvorské,Lhotky, Kamýku a Braníku, ale vzhledem k tomu, že jezdíme auty obsloužíme vás i na Písnici, Karlově náměstí, Budějovické, Modřanech, Pankráci, Libuši i v Hodkovičkách kde máme své stálé klienty.

  • Kdy můžeme přijít

    Začínáme pracovat v 15:00 a končíme kolem 20:00. Vše organizujeme předem a skupiny Mikulášů vysíláme dle předem připraveného časového plánu, takže jsme schopni říct předem čas, kdy vás navštívíme a vždy se snažíme vejít do vašeho požadavku.

  • Cena za návštěvu

    Cenu u nás určují naši klienti, tedy rodiče. Většina peněz jde na provoz oddílu a tedy zpátky dětem.

Kontaktovat spolek

0Recenze

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Tyto webové stránky využívají k poskytování svých služeb soubory cookies. Potvrdit Více informací

Podmínky využití textů naleznete na konci každého článku.
X