Prezentace

Mikuláš Hlučín a okolí

Prajzská parta kamarádů v podání Mikuláš, čert a anděl je Vám a Vašim dětem plně k dispozici! Zakládáme si na spolehlivé domluvě.
Přijdeme i k Vám. Ctíme naše krásné české tradice a snažíme se vytvořit dětem nezapomenutelný zážitek.
Chcete připravit pro své dětičky ojedinělé mikulášské překvapení? Neváhejte, Mikuláš se nezadržitelně blíží...
Slyšíte? Řetězy řinčí, svatozář září a berle duní o zem! Knihu hříchů se hříchy Vašich dětí už máme nachystanou a náš čert se velmi těší na chytání Vašich zlobidel do pytle!
Na hodná dítka čeká pochvala. Na požádání může kterýkoliv člen osádky (zpravidla čert) zůstat za dveřmi.

Informace

  • Kam můžeme přijít

    Lokalita naší mikulášské pochůzky v době 4. - 6. 12. od 16:00 se letos vztahuje na Hlučín a přilehlé okolí, podmínkou pro návštěvu vzdálenějších dědinek jsou minimálně 3 domluvené návštěvy v dané dědince. Těšíme se na Vás a Vaše děti! P.S.: Pokud nemáte děti či zájem o naše služby, ale znáte někoho, kdo by zájem mohl mít, prosím, předejte mu na nás kontakt, případně sdílejte. Děkujeme.

  • Cena za návštěvu

    Odměnu si domlouváme individuálně, nebráníme se žádné formě odměny, ale jelikož budeme přejíždět mezi dědinkami autem, nejvíce nás potěší finanční příspěvek na naftu Spokojenost pro nás hraje velkou roli.

Kontaktovat spolek

0Recenze

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Tyto webové stránky využívají k poskytování svých služeb soubory cookies. Potvrdit Více informací

Podmínky využití textů naleznete na konci každého článku.
X