Mikuláš čert a anděl v Praze
I tento rok jsme pro Vás připravili spoustu čertovské zábavy. Mikuláš čert a anděl bude letos opět v Praze nadělovat spoustu dárečků. Neváhejte a přesvědčte se objednejte si nás, těšíme se na setkání s Vámi Mikuláš čert a anděl ! V letošním roce opět chodíme v Praze.
Proč si vybrat právě nás ?

■ kniha hříchů
■ 10 let zkušeností
■ pozdrav z pekla (černé uhlí)
■ profesionální chování včetně oblečení
■ webové stránky – www.mikulascert.cz
■ křídla z peří a čertovský kožich včetně pytle, kde již spinká Dominik

Jsme malá skupinka amatérů,nadšenců,kteří se snaží obnovit české tradice Mikuláše a čerta. Snažíme se mít masky na profesionální urovni.
Nabízíme 4 x čert – KRAMPUS a 2 x mikuláš

Již přes 15 let se každým rokem okolo svátku svatého Mikuláše dává dohromady party nadšenců, jejichž hlavním cílem je přinášet úžas, napětí a radost do dětských očí. Svatý Mikuláš a jeho doprovod…

Našim cílem není vystrašit děti, aby se báli, ale chceme, aby dlouho na naší návštěvu v dobrém vzpomínali.

Co od nás můžete očekávat:
• profesionální vystupování
• přes 15 let zkušeností – někteří již od roku 1993
• špičkové kostýmy
• kniha hříchů a čertovské kamínky
• v případě možnosti vlastní podkresovou muziku složenou jen pro našeho pana Mikuláše

Již 5 letá zkušenost ve školkách a v rodinách trojice pomocníků Mikuláše, Čerta a Anděla. Zaručujeme kvalitní masky, srozumitelné vystupovaní, spokojenost a přizpůsobivost k Vašim podmínkám.

O krásného a pro Vaše děti radostného Mikuláše se postará čertovsky zkušená trojice Tomáš (v mikulášském), Honza (v čertovském) a Valentýna (v andělském). 5. prosince navštěvujeme zlobivé i hodné děti již přes 10 let.

Jsme parta oddílových vedoucích z turistického oddílu na Praze 4 – Novodvorské. Každý rok (já si pamatuji minimálně 12let, ale pravděpodobně je to více:) vypravujeme 3 – 4 skupiny Mikulášů, podle zájmu rodin. Většinou obejdeme za ten den kolem 30-35 rodin.Letos jich už máme 20 slíbených, takže neztrácejte čas!
Složení jedné skupiny je většinou jeden Mikuláš, jeden anděl a dva čerti.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Tyto webové stránky využívají k poskytování svých služeb soubory cookies. Potvrdit Více informací

Podmínky využití textů naleznete na konci každého článku.
X