Nabízíme služby Mikuláše, andílka a čertice pro vaše malá zlobidla. Jsme skupina mladých nadšenců, kteří rádi pomohou vystrašit zlobivé a odměnit hodné děti. Máme profesionální kostými všetně knihy hříchů a pomůže nám, když nám prozradíte, čím se vaše dítko prohřešilo, či naopak co udělalo správně. V případě zájmu můžeme nakoupit konkrétní sladkosti, které vaše děti rády, budou zahrnuty do celkové ceny.
Pomůže nám, když zašlete i jména vašich dětí, Mikuláš ví přeci vše.

čert,mikuláš a dva andělé

Mikuláš – dospělý (viz foto), čert a anděl – děti (nové paruky, povrch zbytku těla přiměřeně stříbřitý, chlupatý atd., pytel, křídla a další příslušenství nebude chybět!).
Chcete mít jistotu, že Mikuláš, čert a anděl přijdou k Vám domů? Neposílejte dopis z balkonu, mailujte na níže uvedený email. Napište časové rozmezí, kdy budou Vaše děti připraveny přijímat dárky a/nebo skákat do pytle (upřesněte), adresu, kde děti najdeme, seznam jejich dobrých a špatných skutků, způsob předání dárků a Vaše telefonní číslo. Ozveme se Vám, abychom upřesnili hodinu našeho zjevení. Chcete-li zavolat sami, pak na níže uvedené číslo.
Rádi sehrajeme výchovnou(?) scénku podle Vašeho přání!

Jsme agentura zajišťující služby pro domácnost. 5. 12. 2009 také nabízíme návštěvu Mikuláše, anděla a čerta. Chodíme ve třech – 3 ženy, nebo 1 muž a dvě ženy, máme několik týmů. Přijdeme k Vám a dopřejeme tak Vašim dětem tradiční zážitek neodmyslitelně patřící k dětství. Možnost i vytvoření sladkého balíčku na přání.
Pozor, počet domácností k navštívení je omezen!!!

Chcete, aby k vám již tradičně zavítal Mikuláš, anděl a čert potěšit či postrašit vaše děti? Hledáte Mikulášskou trojici, ale nevíte si rady s výběrem? Volte nás, profesionály s několikaletou praxí! S námi si budete vy i vaše děti připadat jako ve snu! Dopřejte proto vašim dětem skutečný zážitek a radost. Pořádáme besídky pro školky, pro oddíly zájmových a sportovních kroužků, ale i pro všechny ostatní! Podívejte se do fotogalerie na našich stránkách. Na besídky chodí čerti dva. Vše připravíme a zorganizujeme dle vašich představ.
Dne 5. 12. 2010 odpoledne až do večera budeme chodit na Lesné a také v Bílovicích nad Svitavou.
Volejte právě teď na jedno ze dvou čísel, podívejte se na naše stránky a zaregistrujte se co nejdříve.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Tyto webové stránky využívají k poskytování svých služeb soubory cookies. Potvrdit Více informací

Podmínky využití textů naleznete na konci každého článku.
X