Jsme skupinka, 3 čerti, Mikuláš a Anděl. Již 3-tím rokem se snažíme v obci Srubec dělat dětem radost a doufáme že se nám to daří. Naše chování je profesionální  a děti potěšit a ne  jim působit šok.

Jako každý rok (tentokrát již 8.rokem) nabízíme návštěvu Mikuláše, čerta a anděla.

Naše obsazení je rozděleno na dvě party,takže jsme dva mikulášové, dva andělé a celé pekelné družstvo čertů v počtu nejméně dva na jednu partu. Chodíme již dlouhá léta, je to naše tradice (mimo fotbalu), kterému se věnujeme všichni. Mikuláš jde letos po čtrnácté.

Jsme parta kamarádů.2čerti-30+42.let,Mikuláš-33-let,Anděl-33.let. Mikuláš je moderátor místního rádia,tudíž je velmi komunikativní a výřečný!! Čerti jsou opravdu strašidelní!!!

Nejdříve jsme chodili po bytech dětí našich kamarádů a loni jsme udělali změnu a Mikuláše jsme udělali u kamaráda v restauraci U Cara V Českých Budějovicích.
Sešlo se zhruba 30,dětí a na všechny se dostalo.

Za ty roky to máme celkem vymakané:

Doplňky:
-kniha hříchů /doplněná informacemi od rodičů-děti valí oči!/
-pekelná váha /nebe-peklo/
-upsání se peklu /otisky prstů/
-letos nově!!!- razítka Mikuláše a čerta
-každé dítě společné foto-na památku-zdarma!!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Tyto webové stránky využívají k poskytování svých služeb soubory cookies. Potvrdit Více informací

Podmínky využití textů naleznete na konci každého článku.
X